O nasForumKontakt  Szukaj:   
ReplayTV w UPC

2017-04-03 18:03:35 • napisany przez: Michal

Replay TV pozwala klientom na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zapewniając im jeszcze więcej wrażeń i swobody w korzystaniu z ulubionej rozrywki, kiedy tylko zechcą. To kolejny przykład na to, że UPC oferuje klientom więcej korzyści, dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój cyfrowych usług i technologii najwyższej jakości.

W nowej ofercie UPC stawia na elastyczność, dając klientowi możliwość wyboru umowy bez zobowiązań lub na czas określony. Zawiera ona także innowacyjny dekoder Horizon z najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której menu zyskuje nowy, bardziej przejrzysty i przyjazny wygląd oraz bardziej intuicyjną nawigację. W pakiecie klient znajdzie też dodatkowe usługi, jak i wyróżniana nagrodami telewizja mobilna Horizon Go, którą może oglądać w dowolnym miejscu, wypożyczalnia filmów i seriali MyPrime oraz pakiet premium Mega Sport.

Zaangażowanie UPC Polska w rozwijanie najnowocześniejszych produktów jest wspierane przez właściciela –spółkę Liberty Global, która inwestuje w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, by zapewnić klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.

Jeszcze więcej rozrywki i swobody dzięki Replay TV

Nowością w ofercie jest innowacyjna usługa Replay TV, która pozwala klientom UPC na oglądanie programów wyemitowanych na ponad 90 kanałach nawet do siedmiu dni wstecz lub obejrzenie od początku programu, którego emisja trwa. Dzięki temu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji. UPC planuje poszerzać liczbę kanałów, na których usługa będzie dostępna.

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska: Replay TV to przełomowa usługa, która pozwoli każdemu obejrzeć ulubiony program w dowolnym momencie, zapewniając dzięki temu jeszcze więcej swobody. Dotychczas udostępniliśmy ją już licznym użytkownikom platformy Horizon, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o swoich doświadczeniach. Pozwala ona kształtować telewizję według swoich potrzeb. Tym samym UPC wyznacza rynkowe trendy i wprowadza widza w erę telewizji przyszłości. Tym bardziej cieszę się, że możemy ją teraz zaoferować naszym polskim klientom.Copyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 07.06.2023 Host: DEB