O nasForumKontakt  Szukaj:   
Lifetime w UPC

2015-05-27 09:10:14 • napisany przez: Michal

UPC Polska, wzbogaca Telewizję Cyfrową UPC o kanał rozrywkowy Lifetime. Dostępny będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, w pakiecie Max.

Lifetime to nowy kanał rozrywkowy, oferujący również filmy i seriale, skierowany głównie do żeńskiej widowni.. Lifetime działa od 30 lat na amerykańskim rynku, a globalnie dociera do ponad 150 milionów domów. Jest to rozpoznawalny na świecie producent znanych oraz nagradzanych filmów pełnometrażowych, z którym związanych jest wiele gwiazd Hollywood – Eva Longoria, Whoopi Goldberg czy Angela Bassett. Oferuje również seriale fabularne oraz produkcje dokumentalne.

W ramówce stacji znajduje się m.in. „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia” – eksperyment społeczny, w którym wzięło udział sześciu odważnych singli poszukujących bezskutecznie drugiej połówki. Godzą się na to, żeby wziąć w pełni legalny ślub z zupełnie obcą osobą i to podczas pierwszego spotkania. Pary nie spotkają się i nie będą znały swoich imion aż do momentu, kiedy staną na ślubnym kobiercu.

Fani popisów tanecznych będą mieli możliwość obejrzeć  szkołę tańca Abby Lee w programie„Dance Moms”. Kamery towarzyszą tam utalentowanym dziewczynkom w drodze do sławy oraz ich matkom, które nie cofną się przed niczym, żeby dotrzeć na szczyt. Program pokazuje kontrowersyjne kulisy szybko rozwijającego się przemysłu zawodów tanecznych dla dzieci i młodzieży.

Ponadto Klienci mogą obejrzeć nową adaptację bestsellerowej powieści Iry Levina „Dziecko Rosemary”, która została wyreżyserowaną przez Agnieszkę Holland z Zoe Saldaną w roli Rosemary. Miniserial śledzi losy młodego małżeństwa, które uciekając przed smutną przeszłością, przeprowadza się z Nowego Jorku do Paryża, gdzie spotyka ich ciąg niezwykłych, często trudno wytłumaczalnych zdarzeń.

Abonenci UPC Polska już w czerwcu na Lifetime zobaczą m.in.:

Betty i Coretta Mary J. Blige i Angela w filmie o życiu Coretty Scott King (Bassett) i Betty Shabazz (Blige). Żony Martina Luthera Kinga i Malcolma X po śmiertelnych zamachach na swoich mężów musiały zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Przejęły obowiązki związane ze wspieraniem walczących o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych. Premiera: 4 czerwca o 21:00

Jak sprzedać dom? Sarah Beeny pomoże niezbyt obrotnym właścicielom nieruchomości podnieść ich atrakcyjność, umożliwiając obejrzenie domów rywali. W każdym odcinku Sarah udzieli rad jednemu klientowi i trojgu właścicielom domów, którzy chcą sprzedać nieruchomość. Po obejrzeniu wnętrz konkurentów będą mogli ocenić ich gust, dokonać niezbędnych zmian w swoich domach, by w finale pokonać konkurencję.

Premiera: od 1 czerwca od poniedziałku do piątku o godz. 18:00

Bonnie i Clyde Emile Hirsch i Holliday Grainger wcielają się w tytułowe role Clyde’a Barrowa i Bonnie Parker – pary amerykańskich przestępców doby Wielkiego Kryzysu, których poczynania zapewniły im sławę trwającą do dziś. Na ekranie pojawią się wielkie gwiazdy: zdobywczyni Oscara, Złotego Globu i Emmy – Holly Hunter oraz William Hurt – zdobywca Oscara i Złotych Globów, wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy. Hunter zobaczymy w roli Emmy Parker – matki Bonnie, a Hurt gra Franka Hamera – stróża prawa ścigającego gang Barrowa.

Maraton: Weekend 28-29 czerwca o godz. 21:00

 

Lifetime znajdzie się na pozycji 213 na dekoderach Horizon i Kaon oraz 116 na dekoderach Mediabox.Copyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 19.05.2024 Host: DEB