O nasForumKontakt  Szukaj:   
Odkodowane kanały FilmBox w UPC

2014-04-01 09:52:47 • napisany przez: Michal

Od 31 marca do 13 kwietnia abonenci  pakietów  Select Extra HD i Max Extra HD, którzy nie posiadają wykupionego pakietu FilmBox, mogą oglądać go za darmo.

W ich ramówce znajdą się m.in. Lektor, Good night and good luck, Rzeź, czy Dziennik zakrapiany rumem. Dodatkowo, klienci będą mogli skorzystać  z części treści dostępnych w FilmBox ON DEMAND, czyli bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox. Teraz wiosenne oglądanie telewizji będzie jeszcze przyjemniejsze.

Kanały pakietu FilmBox serwują dużą dawkę emocji i akcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki odkodowanym kanałom abonenci będą mogli obejrzeć znane i lubiane hity ostatnich lat. Wartymi uwagi będą m.in. „Coco Chanel” z Audrey Tautou w roli głównej, czyli biograficzny film opowiadający o legendarnej wizjonerce mody, „Dziennik zakrapiany rumem”, w którym Amerykanin Paul Kemp (Johnny Deep) wylatuje do Portoryko i podejmuje pracę w lokalnej gazecie, prowadzonej przez sponiewieranego przez życie redaktora Lottermana, „Lektor”, oparty na bestsellerowej powieści o tajemniczej miłości, w którym akcja toczy się w powojennych Niemczech , „Jak zostać królem”, czyli opowieść o człowieku, który uratował królestwo i  w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy oraz „Blue Valentine” z Ryanem Gosslingiem. To melodramat, gdzie para z kilkuletnim stażem od pewnego czasu przeżywa kryzys. Małżeństwo stara się uratować swój związek, jednak jego rozpad to kwestia czasu.

Jak znaleźć odkodowane kanały? Oto krótki przewodnik:

FilmBox na 470 (23 w byłej sieci Aster),

FilmBox HD na 471 (26 w byłej sieci Aster),

FilmBox Extra na 472 (25 w byłej sieci Aster)

FilmBox  Family na 473 (24 w byłej sieci Aster).

Więcej szczegółów na temat pakietu FilmBox tutaj:

www.upc.pl/telewizja/pakiety-dodatkowe/pakiet-filmboxCopyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 22.05.2018 Host: DEB