O nasForumKontakt  Szukaj:   
Telewizja Osobista

2013-11-04 09:15:55 • napisany przez: Michal

Netia zaprezentowała właśnie nowe podejście do telewizji. Przez niektrych długo oczekiwaną Telewizję Osobistą.

W wersji prezentowanej przez operatora to prawie 20pakietów, w tym 8 po 5zł.

UKE już jakiś czas temu proponował, aby to widz wybierał i płacił za kanały jakie ogląda.

Czy za tym trendem pójdą koleni operatorzy?

 

Notka Operatora:

Wybierasz Telewizję Osobistą Netii i przez miesiąc oglądasz wszystkie dostępne kanały (ponad 170 kanałów wraz z ofertą premium), w tym aż 56 w jakości HD. Dopiero potem dowolnie komponujesz własną TV, wybierając spośród 16 pakietów tematycznych i kanału a la carte. Minimalna opłata miesięczna, to zaledwie 35 zł!   Tak w największym skrócie można opisać nową, przełomową ofertę Telewizji Osobistej Netii.

 

W przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji, nowa oferta Telewizji Osobistej daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami, w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

W ramach tej przełomowej oferty, w pierwszym miesiącu korzystania z Telewizji Osobistej Netia zapewnia wszystkim użytkownikom dostęp do pełnej oferty ponad 170 kanałów w cyfrowej jakości, w tym aż 56 w HD (włącznie z kanałami premium tj.: HBO i Canal+), w cenie zaledwie 35 zł.

 

Wszystkie dostępne w ofercie kanały zostały pogrupowane w 16 pakietów tematycznych (np. Wiadomości, Muzyka, Sport i emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, HBO HD, Canal+), zawierających od kilku do kilkunastu pozycji. Ponadto dostępny jest kanał a la carte – TV Republika.  Ceny poszczególnych pakietów wynoszą od 5 zł do 35 zł.

 

GigaWolność w praktyce  

 

Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet „Na start” (kosztuje 15 zł miesięcznie), zawierający opłatę za dzierżawę Netia Playera – stanowiącego multimedialne serce domowej rozrywki – wraz z dostępem do 40 popularnych kanałów (w tym 7 w jakości HD) oraz szeregu aplikacji tj. TVN Player, Ipla, YouTube, TVP Sport, czy Kinoplex.

 

Najpóźniej na 3 dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego, klient powinien (za pomocą aplikacji na Netia Playerze lub w serwisie Netia on-line albo poprzez infolinię) dokonać wyboru pakietów, z których chce nadal korzystać. Można wybrać dowolną liczbą pakietów, jednak miesięczne opłaty nie mogą być niższe niż 35 zł miesięcznie. Jeśli wybór nie zostanie dokonany, Netia – na podstawie dotychczasowych zachowań danego użytkownika – dobierze pakiety w ramach minimalnej opłaty miesięcznej (wspomniane 35 zł). Klient ma w takiej sytuacji możliwość zmiany zaproponowanej przez operatora konfiguracji. W drugim miesiącu korzystania z usługi każdy klient może dokonać rekonfiguracji pakietów. W późniejszym okresie możliwe jest natomiast dokupienie kolejnych pakietów czy kanału a la carte.

 

Im więcej, tym… taniej

 

Im bogatszą ofertę w ramach Telewizji Osobistej wybierze dany użytkownik, tym wyższy rabat otrzyma. Zakup pakietów za łączną kwotę 65 zł, premiowany jest rabatem w wysokości 5 zł. Maksymalny rabat wynosi natomiast aż 25 zł i jest udzielany tym, którzy wybiorą pełną ofertę.

 

Zakup Telewizji Osobistej jest możliwy wyłączenie wraz z usługą dostępu do internetu. Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Standardowa cena podstawowej oferty, na którą składa się dostęp do internetu Max20 i Telewizja Osobista z minimalnym abonamentem to 79,90 zł miesięcznie. Podstawowy pakiet Telewizji Osobistej z usługą Netia FOTON (super szybki dostęp do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) to tylko 89,90 zł miesięcznie.Copyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 22.10.2018 Host: DEB