O nasForumKontakt  Szukaj:   
Wielki koncert charytatywny „12.12.12” z udziałem The Rolling Stones

2012-12-12 17:46:25 • napisany przez: Michal

Już za kilka godzin w nowojorskim Madison Square Garden rozpocznie się wielki charytatywny koncert dla ofiar huraganu Sandy zatytułowany „12.12.12”. Główną gwiazdą będzie The Rolling Stones! Ale pojawią się też tacy artyści, jak: Alicia Keys,  The Who, Paul McCartney, Eric Clapton, czy Bruce Springsteen i Kanye West.

 Koncert na żywo i w jakości HD można obejrzeć w Sundance Channel. Transmisja z Nowego Jorku rozpocznie się dziś w nocy o godzinie 1.30 czasu polskiego, a powtórka w piątek 14 grudnia o 21:00. Częścią tego wielkiego i szlachetnego wydarzenia mogą być także abonenci UPC, które z tej okazji udostępnia Sundance Channel wszystkim klientom telewizji cyfrowej. Tym samym dołączą oni do wielu milionów widzów na całym świecie, którzy obejrzą ten koncert.

Sundance Channel i Sundance Channel HD znajdują się kolejno na pozycjach 493 i 494 na dekoderze (odpowiednio 225 i 56 w byłym Aster) i będą udostępnione wszystkim abonentom telewizji cyfrowej od godziny 21:00 w środę 12. 12.12 do niedzieli 16.12.12.

Klienci, którzy dysponują dekoderem z nagrywarką mogą także nagrać transmitowany dziś w nocy koncert  i wracać do niego w dowolnej chwili. 

Gala „12.12.12” to szlachetna inicjatywa zorganizowana na rzecz ofiar dotkniętych przez huragan Sandy . Dzięki hojności licznych sponsorów oraz zaangażowania największych gwiazd sceny muzycznej wszystkie dochody ze sprzedaży biletów i darowizn zostaną przekazane rodzinom i osobom w regionach najbardziej dotkniętych przez huragan. Główną gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół The Rolling Stones. Ponadto zagrają także: The Who, Paul McCartney, Bon Jovi, Eric Clapton, Dave Grohl, Billy Joel, Alicia Keys, Chris Martin, Bruce Springsteen & the E Street Band, Roger Waters, Eddie Vedder oraz Kanye West. Prowadzącymi wydarzenie będą cieszący się ogromną popularnością: Steve Buscemi, Jessica Chastain, Chelsea Clinton, Sean Combs, Billy Crystal, Leo DiCaprio, Jimmy Fallon, Jake Gyllenhaal, Karlie Kloss, Seth Meyers, Bobby Moynihan, Chris Rock, Adam Sandler, Susan Sarandon, Jon Stewart, Kristen Stewart, Quentin Tarantino oraz Brian Williams.

 

Spot promujący koncert oraz dodatkowe informacje dostępne są tutaj: http://www.upc.pl/telewizja/12-12-12/?intcmp=bottom_3_koncert_dla_ofiar_huraganu_sundy

 Copyright 2003 - 2016 MediaSwiat.pl, Ostatnia aktualizacja strony: 22.10.2018 Host: DEB